Rezervasyon
Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik- Güvenlik & İptal ve İade Şartları

lordsresidencehotel.com, kullanıcılarının bilgilerinin gizliliğine ve güvenliğine saygı göstermekte ve gerekli tedbirleri almak için elinden gelen gayreti göstermektir. İşbu Gizlilik ve Güvenlik Şartları, lordsresidencehotel.com ile yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenlik ve gizliliğine ilişkin politikaları ve uygulamaları açıklamaktadır. lordsresidencehotel.com adresini kullanarak gizliliğe ilişkin yükümlülüklere ve uygulamalara sadık kalacağınızı peşinen beyan ve taahhüt etmektesiniz. Ayrıca, lordsresidencehotel.com, sunmuş olduğunuz kişisel bilgilerinizin işbu Gizlilik ve Güvenlik Şartlarında belirtilen şekilde lordsresidencehotel.com, tedarikçiler ve/veya aracı kurumlar tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktasınız. Gizlilik Şartları Web Sitesinin ve mobil uygulamalarının tüm bölümlerinde geçerli olacaktır.

Aşağıdaki amaçlar için, hakkınızdaki bilgilere, hesabınızın ve/veya iletişimlerinizin içeriği hakkındaki bilgilere erişebilir veya bunları açıklayabiliriz:

Yasalara veya bize tebliğ edilen yasal işlemlere uymak,

Yasalara aykırı faaliyetlere katılmak veya yardımcı olmak için bu hizmeti kullanmak da dâhil Kullanıcı Koşulları ile Nihai Satış Sözleşmesinin olası ihlallerini araştırmak veya teyit etmek, lordsresidencehotel.com’u, çalışanlarını, müşterilerini veya kamunun haklarını, mülkünü veya güvenliğini koruma

Aşağıdaki maddelere yönelik amaçlarla tarafımızca toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır.

İPTAL ve İADE KOŞULLARI

1 . MİSAFİR ‘in, iptal etme durumunu konaklama başlamadan 7 güne kadar lordsresidencehotel.com tarafına bildirmesi gerekir. Ve bu durumda ödemenin tamamı karşı tarafa iade edilir.

 İptal halinde, hizmetin başlamasına 0-15 gün arası var ise 3 günlük konaklama bedeli no-show olarak kesilir.

2. Her halükârda hizmet satımı için yapılan tüm masraf, vergi, harç ve zorunlu yapılmış ödemeler iade edilmez.

3. Misafir, bildirimsiz şekilde tesise giriş yapmaz ise bedelin tamamından sorumludur.

4. Promosyon ürünlerinde burada yazılı iade devir hükümleri geçerli olmayıp, her halükârda misafir bedelin tamamından sorumludur.

5.lordsresidencehotel.com, müşteriye ek ödeme karşılığında iade garantisi olan hizmet satımları gerçekleştirebilir. Böyle bir durumda husus ayrıca belgelenir ve bedeli ayrıca ödenir.

6. MİSAFİR, konaklama tesisine giriş ve çıkış saatlerine uymak, tesisin tüm kurallarına uymakla yükümlüdür. Müşteri diğer müşterileri rahatsız etmemek, diğer tesis müşterilerinin hizmet alımlarını herhangi bir engel oluşturmamakla yükümlüdür. Yasal yükümlülükler de bu kapsamdadır.